| anonim_4396 a întrebat:

Crema anticelulitica e de folos? Sfaturi pentru a slabi mai usor?
Apropo, daca folosesti crema anticelulitica ea te ajuta si sa slabesti? La talie gen?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Impreuna cu o dieta,da, te ajuta sa slabesti. Altfel, nu!

| Gamerita a răspuns:

Eu ti.asi sugera sa ai rabdare happy fa sport,mananca numai fructe si legume, bea apa (fara sucuri), si in vre.o luna asa o sa slabesti big grin

| PisoiMic a răspuns:

Eu am slabit 25 de kg fara crema anticelulita, doar cu sport si dieta in 6 luni de zile happy parerea mea este ca iti irosesti banii pe creme, pune mana si fa cat mai mult sport si incearca sa reduci painea dulciurile si bauturile carbogazoase.