| anonim_4396 a întrebat:

Crema anticelulitica te ajuta sa slabesti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Te ajuta sa scapi de aspectul de `coaja de portocala ` si totodata mai subtiaza si coapsele.Da-te cu crema anticelulitica,maseaza-te bine pe zonele respective,apoi impacheteaza-te cu folie alimentara si fai putina gimnastica, mergi pe bicicleta, danseza! In acest fel se vor arde grasimile si vei slabi! bafta! cand alegi sa folosesti crema anticelulitica, nu uita sa consumi 1.5-2 l apa! Conteaza, sa stii! frumusetea vine din interior!