| Nisy a întrebat:

Crema de fata si acetona, roul produselor ingrediente, mod de aplicare.(mai detaliat). funda:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Latinmoon a răspuns:

Crema de fata hidratare este foarte buna in anotimpul rece, iti poti da si pe maini cu ea, acetoana sa-ti cureti oja de pe unghii.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Acetonă
Iar crema de fata conteaza ce marca este, vezi ca scrie pe ea :o3.
Te pup! :*