| Bogdan_9316 a întrebat:

Crema de galbenele la ce ajuta?
Se poate aplica si in zona intima la baieti? pentru iritatii etc...

Funda! Fara raspunsuri naive.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de la ce apar iritatiile.In unele cazuri nu are efect.

| epurasu a răspuns:

Este buna si crema Elocom se gaseste la farmacie.

| zaratu a răspuns:

Incearca creama de la gerovital plant se gaseste la farmacie si este mai buna ca, carema de galbenele

| Yamaha123 a răspuns:

Da crema de galbenele ajuta.
BAfta godluck

| Mayuri a răspuns:

Pentru iritatii simple, cauzate spre exemplu de indepartarea parului pubian cu lama, da, este foarte buna, calmeaza senzatia de usturime si favorizeaza regenerarea pielii zonei respective. Dar daca este vorba despre probleme...de alta natura, ca sa zic asa, atunci este nevoie de tratament adecvat.

| ShdDidutz a răspuns:

Crema de galbenele are proprietati de cicatrizare si antiinflamatoare.

| Plesa_Alexandru_1998 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa apelezi la doctorul dau de familie, fara nicio rusine, caci daca te iei dupa gura lumii s-ar putea sa iasa urat sad. apeleaza la cineva in domeniu.