| rebornfromfire a întrebat:

Crezi ca imi poti face o recomandare?

Buna. Doresc sa mi se faca un control medical mai complex: pentru inima, plamani, glande, analize complexe sange, hormonale.
Si doresc sa merg la o clinica privata undeva prin nordul Romaniei de exemplu Cluj. Ce clinica recomandati? Una care sa fie buna...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

MedLife.Merita garantat.

| AvalohAlyn a răspuns:

Ar mai fi Hiperdia.(pe langa MedLife)
Eu am fost la ei(la Hiperdia) si a meritat.Sunt foarte multumit de ei.

O zi faina.Sanatate.

Răspuns utilizator avertizat