| TamasEdy1993 a întrebat:

Cu cate zile inainte de menstruație apar simptome?
Daca nu apar simptome până la menstruație e vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Anonim97695333thf a răspuns:

Eu de exemplu am cu 1 saptamana inainte simptome dar mi se mai intampla sa am si cu 2 saptamani. Altele nu au deloc simptome altele au cu cateva zile inainte depinde de persoana.

| alina2k18 a răspuns:

Eu am cam cu 5 zile inainte, o prietena are si cu 7 zile inainte si simptome nasoale, gen incepe sa planga, initial nici nu-si daduse seama de la ce este, credea ca o ia razna laughing si e de dus la doctorwinking
Esti o norocoasa daca nu ai balonari, pofta de dulce, dureri de mijloc si stari emotionale naspawinking

| Adry05 a răspuns:

Nu laughing unele fete au, altele nu.