| MarcelinoPanivino00 a întrebat:

Am o problema neintalnita pana acum. Am avut menstruatie timp de 2 zile, in a 3-a mi s-a oprit, iar apoi in a 4-a am avut din nou. In timpul asta am avut senzatie de urinare foarte des si am avut niste simptome foarte deranjante. Aveti idee despre ce poate fi vorba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pare o infectie genitala si urinara. Mergi pentru inceput la medicul de familie.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O posibilă răceală/infecție urogenitală.
Mergi la medicul de familie.
Consumă ceai cald de mușețel-coada șoricelului-crețișoară.
Pa, pa.

| CarmenR a răspuns:

Ar putea fi on infectie. Din cauza partii cu urinarea ma gandesc sa nu fi racit sau sa fie rezultatul unei raceli netratate. Cred ca pentru siguranta ta ar fi bine sa consulti un medic.

| ion2015 a răspuns:

Du-te la medic, cred ca este vorba de infectie

| Asdfasdefta a răspuns:

Aa se mai intampla. Nu te speria.Si mie mi s-a itamplat. Daca ai o infectie asteapta pana apare o secretie care este alba. Daca nu este alba, inseamna ca trebuie sa consulti ginecologul.big grin

sa nu uiti de funda!

| alexutzaa_1567 a răspuns:

Nu te speria. mi sa antamplat si mie nu este nimic