| Gfffjhg a întrebat:

Cu ce isi spala vedetele dinti de sunt asa albi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Vedetele fac detartraj si albire profesionala la stomatolog.
Isi aplica si fatete albe pe dinti, de aceea pare ca au dantura perfecta, dar nu e asa.
Unii sunt in stare chiar sa-si scoata dintii naturali si sa-si puna dantura falsa, ca sa aiba zambetul si dintii ca in reviste.