| BiddySustineCampaniaTPUrevive a întrebat:

Cu ce se poate sterge de pe piele Betadina (solutia contine iod)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ai putea sa incerci cu spirt. Insa nu cred, ca nuanta galbena va disparea de tot din prima. Succes!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@biddy, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

| micutzagirl a răspuns:

Cu apa calda si sapun ai incercat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cu ce. Pata dispare de la sine in cateva ore - o zi - doua. Iodul se "evapora" si atat. Oricat ai spala-o, nu se duce. La fel si de pa haine.