| angel007 a întrebat:

Cum adica,, probleme cu glanda"? Nu inteleg...cum iti dai seama ca ai,, probleme cu glanda,,? :-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Se refera la tulburari ale glandei tiroide. te duci la doctor, la endocrinolog.

| kr.mdy a răspuns:

Pot fi palpitatii la inima, tremur al mainilor, emotionalitatea crescuta, plangi usor, ochii foarte stralucitori.

| cornel a răspuns:

Pai depinde. daca e glanda de ingrasare. poti sa mananci si o felie de paine si sa pui pe tine

| claudia94 a răspuns:

Presupun ca se refera la glanda tiroida, si pot fi diverse afectiuni. Daca e la oricare alta, afectiuni la glanda respectiva...