| Ana71 a întrebat:

Cum as putea s imi maresc pieptul repede si prin metode simple?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| IrisMov a răspuns:

Magic Bra. Ti-l poti comanda de pe net. Nu costa mai mult de 50 RON.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce vrei lucrul asta! Nu esti multumita asa cum arati? Sau te -a prins si pe tine ideea asta a marimilor; mass-media e de vina cultiva idei false cum ca toate femeile ar trebui sa arate 60-90-60; de unde si pana unde?

| Ana71 explică (pentru anonim_4396):

Hm.nu stiu.dar totus as vrea olekuts sa fie mai mari :p

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ana71):

De ce vrei lucrul asta? Nu esti multumita de cum arati? Te simti neatragatoare? Daca vrei lucrul asta ca sa atragi baietii nu e bine; ii vei atrage pe cei care vor doar trupul tau; doar sex; asa nu vei gasi iubirea! A si inca ceva cati ani ai?

| EuDoru a răspuns:

Vino sa sug eu la eitongue