| xCangur a întrebat:

Cum as putea sa ma inalt? Adica sunt in clasa a 6-a si am 1.44
Am vazut pe un site ca media la copii de varsta mea e de 1.56, este adevarat sau e fake?
(Sunt baiat)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fii liniștit, mai întreabă prin clasa a X a (o să începi cu: Cum as putea sa ma inalt? Adica sunt in clasa a 10-a si am 1.77 )

| Sn4k3 a răspuns:

Mananci bine, dormi bine, in rest depinde doar de genetica. Ai timp sa cresti stai linistit.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Practicand inotul si baschetul te poti inalta mai repede.

| Cannibal a răspuns:

Pai ai putea să te apuci de baschet, înot, stretchingul. Aceste sporturi te ajuta să mai cresti in înălțime.

Răspuns utilizator avertizat