| Anonim6282 a întrebat:

Cum as putea sa scap de vergeturi?
Stiti vreo crema buna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iChristiaN47 a răspuns:

Pentru a scăpa de vergeturi nu este nevoie doar de o cremă, la nivelul țesutului epidermic, vergetura reprezintă o inciziune, o despărțire totală a straturilor.

Mai jos, îți voi lăsa un link cu explicații foarte precise despre tratamente pe care le poți face fie acasă fie la salon, care nu sunt foarte costisitoare.

Accesează: https://www.nomasvello.ro/......am-de-ele/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă cu bio oil daca sunt roșii daca sunt albe nu ai ce sa le mai faci decât terapie cu laser da nu scapi complet de ele

| Evaluator a răspuns:

Nu prea poti.

| Anonim97695333thf a răspuns:

Aloe vera si ulei de cocos