| invatzacika a întrebat:

Stiti cumva cum pot sa scap
de vergeturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Inainte de a se forma, te dai cu crema contra vergeturilor pentru gravide de la farmacie. Dupa ce s-au format, nu mai poti scapa de ele.

3 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Aici gasesti cele mai multe raspunsuri la intrebarea ta:
http://www.tpu.ro/cauta/?keyword=cum+scap+de+vergeturi

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Nu puteam scapa de vergeturii doar cu creme dar nu se duc definitiv

| Fartusnic_Felicia_1996 a răspuns:

Incearca crema de galbenele big grin e foarte buna nu stiu daca o sa ti se vindece complet dar o ameliorare este sigurabig grin si ca sa previ date cu o crema antivergeturi big grin