| eu_3300 a întrebat:

Cum as putea scapa de petele lasate de acnee si de acnee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mary496 a răspuns:

Din cate stiu eu cu pastilele Radiance si cu crema hidratanta scapi de pete.
Dar ai urm optiuni pentru cosuri:
1.Argila
2. Zinerit(la farmacie)
3.Gama Gerovital Plant Anti Acnee
4.Clearskin

La mine merge 3.

| bobilutzu a răspuns:

Avon promoveaza cateva produse pentru ingrijirea tenului. vorbeste cu un reprezentant avon si iti va prezenta brosura. sunt produse foarte bune.clearsckin