| sugarcane a întrebat:

Cum e sa fumezi? Ai fumat? Vei fuma? Te tenteaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Nu am fumat nu voi fuma nu ma tenteaza sa imi stric sanatatea

| ellene a răspuns:

E foarte aiurea, am incercat la insistentele prietenului meu (ne prosteam si noi) si era sa cad din picioare dupa o jumatate de tigara (de asta normala)...nu voi mai incerca, nu ma tenteaza ...si daca stau bine sa ma gandesc nici nu stiu cum sa "trag in piept". m-am innecat de nu stiu cate ori la jumatea aia de tigara laughing

| arysa a răspuns:

Nu am fumat si nu ma tenteaza.

| alinutzacodruta a răspuns:

Nu am fumat si nici nu o sa fumez vreodata. tin la sanatatea meawinking

| cioko19 a răspuns:

Cum e sa fumezi? Pai cum sa fie.rau.dai 8 lei in fiecare zi pe un amarat de pachet de tigari .care iti omoara plamanii.si pe saptamana deja se strang 80 lei .si din aceia 80 lei ai fi putut sa iti cumperi multe alte lucruri.
Ai fumat? Da.si fumez, din pacate.
Vei fuma? nu stiu. sper sa ma las.
Te tenteaza? Da. m-a tentat.anturajul a fost de vina tongue :d.
:*

| marie a răspuns:

Este o porcarie sa fumezi, la fel ca si cioko, dai si o groaza de bani, si... te imbolnaveste de poti muri...
dap, am fumat...acum nu mai fumez si nicci nu o voi mai face, intr-adevar m-a tentat, acum rar un trabuctongue...la petrecerilee unde ma duc eu in Franta:X...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte tarelaughing ti. o zis eu care am 12 ani... eu la inceput nu trageam in piept si puteam sa fac cancer dar e super...[da nu pentru sanatate] la inceput te ustura rau in gat dar iti trege la fel ca si ametzealahappyo sa ametzisti putinlaughing.Eu am vazut un prieten cum a tras in el toata tg=zigara odata si mai avea in puik si leshina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand va veti hotari sa reuntati la "placerea" de a fuma,va asteapta o echipa de sprijin aici :
http://www.stopfumatul.ro/forum/index.php

| cristina_5106 a răspuns:

E un mod de a te relacasa cand esti nervos. Am fumat si e chiar super, si fumez