| lumy4u a întrebat:

Cum e viata dupa 25 de ani? ce se intampla in corpul uman dupa 25 de ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Viata este intr-o permanenta transformare ca de altfel si corpul uman. Uneori se schimba in "mai bine" alteori in "mai rau" La aceasta contribuie intr-o mare masura atat mostenirea genetica cat si felul cum traim (vorba proverbului: cum iti asterni asa dormi!) Pentru a-ti da un raspuns mai concludent, ar trebui sa stiu mai multe amanunte din viata ta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se intampla nimic special

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 225 de ani esti in forta! laughing