| AlexCraioveanu28 a întrebat:

Cum fac sa treaca timpu mai repede? stiu ca suna prostesc acum cateva luni in octombrie am facut proasta decizie sa plec in irlanda la munca sa-mi strang bani sa-mi iau o masina nu aveam nevoie de bani pentru altu chestii o duceam chiar bine acasa pot spune si nu mai suport tara asta sunt foarte trist fiecare zi este ca in iad locuiesc cu straini in casa la munca simt ca sunt luat de prost si gata numai pot am biletu vin pe 4 aprilie acasa cum fac sa treaca timpu asta mai repede mi se pare ca trece foarte greu mai ales in weekend.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andreeaa24 a răspuns:

Gandeste-te ca te asteapta cei dragi acasa si ca totul va fi bine! Incearca sa comunici video cu prietenii,parintii,prietena sau fratii, astfel nu te vei mai simti singur si stai calm, mai e doar o luna si un pic, ce a fost mai greu a trecut si totul va fi bine cand vei ajunge acasa, poate vei aprecia si mai mult ceea ce aiwinking

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dryft3r a răspuns:

Acasa te asteapta familia, cea care te sustine mereu. Gandeste-te la ei, si ca cat de curand vei fi langa ei. tongue

| oanateo a răspuns:

Cauta-ti un joc gen, big farm sau altceva...e on-line si e foarte cool.