| dfwq23 a întrebat:

Cum imi relaxez gambele dupa un meci de fotbal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Prin repaus

| sierra1 a răspuns:

La fel ca la intrebarea similară

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stretching - întindere.

Te pui în fund, întinzi un picior înainte, talpa celuilalt o duci la genunchiul celui pe care-l ții drept și prinzi și tragi ușor cu mâinile laba piciorului întins. Dacă nu te poți întinde atât nu-i problemă, prinzi cu mâinile mai înainte de laba piciorului, cu timpul o să fi mai flexibil