| anonim_4396 a întrebat:

Cum îți poți da seama ca ești fertil/ infertil in afara de analize, exista vreo metoda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intr-un ou depozitezi sperma apoi il lasi in apa si cu 2 baterii bune lasi sa aiba curent, dupa 1 luna parca iese un gandac din el si se misca, daca nu apare inseamna ca esti steril (nu poti face copii)

| mgtow a răspuns:

Sa stii ca e pe bune chestia care tiam ziso - verifica-i fara plata medic nimic https://www.youtube.com/watch?v=lCZR_MBps7g

| Catrice a răspuns:

Încerci sa o lași pe una la întâmplare gravida.

| minrest a răspuns:

De ce nu ai vrea sa faci analiza?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu stiu de ce te intereseza? Daca esti infertil si te casatoresti nu se intampla nimic, pentru ca de aia ai vecini, prieteni etc. sa te ajute la nevoie. Mai rau este pentru femei.

| Jokers666 a răspuns:

Pai prima data iti cade banana si dupa ouale