| RobertRoby a întrebat:

Cum pot face sa-mi creasca parul' mai repede?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Strocker a răspuns:

Firul de par creste in medie pe luna 1-1, 5 cm.Cea ce il ajuta la crestere este uleiul de ricin, uleiul de masline, otetul ajuta la indepartarea matretii si regleaza cantitatea de sebum si trusa completa revalid care face ca parul sa creasca mai repede si sa nu mai cada.

2 răspunsuri:
| gigel68 a răspuns:

Testosteron sau alti steroizi. happy
din cate am auzit sunt creme pentru asa ceva.
eu as fi curios cum pot face sa nu-mi mai creasca deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taindu-i virfurile, eu mi-am taiat virfurile iar acum e chiar mai mare decit m-am asteptat.