| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa cresc in inaltime, nu am timp de sport baschet, volei, inot? Ceva exercitii care ma ajuta? Dau funda cui raspunde.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| vazelin a răspuns:

Sincer si eu am aceeasi problema... dar nu prea cred ca este un remediu bun!
era o faza ca sa te ti atarnat de o bara si sa stai asa cateva minute pe zi, cica ajuta!

3 răspunsuri:
| qtheodora a răspuns:

Nu stiu daca exista alta metoda de crestere in afara de sport eu fac aproape de un an si jumatate baschet si m-am inaltat mult de la 1 metru 45 am ajuns la 1 metru 52... poate te ajuta alergatul de la scoala pana acasa sau cand mergi la o prieten etc. alearga nu sa "zbori" sa alergi usor (alergare usoara)...
sper ca te-am ajutat:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viziteaza situl http://crestiinalt.eu daca vrei sa cresti natural mult si rapid

| lorena_9662 a răspuns:

Stai in ploaie