| Bianca_3121 a întrebat:

vreau cateva exercitii pentru cresterea in inaltime...( fara baschet,volei, inot...) EXERCITII PENTRU COLOANA. Multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gimnastica,si......sa nu dormi vara!big grin

| Marwell a răspuns:

Eu la varsta de 20 ani am crescut inca 5 cm facand exercitiile de aici + e usor de urmat pentru ca are si video :
http://wp.me/P3hgwB-23

| Commandoo a răspuns:

Stiu eu
incearca sa stai langa perete si sa stai pe varfurile degetelor de la picioare si intinte mainile sus marcheaza unde ai ajuns si in fiecare zi incearca sa te lungesti mai mult Funda?

| cmarius93 a răspuns:

Eu iti recomand gimnastica, pe mine m-a ajutat sa imi indrept coloana si am mai si crescut putin insa tine de corpul tau si de cum se dezvolta el.

| Mariasy39 a răspuns:

Nu e neaparat sport si gimnastica adica depinde de la corp la corp cum ar fi eu am facut gimnastica de performanta 4 ani si la 14 ani jumate am 1 metru 45!crying(((