| raresel a întrebat:

Cum pot sa imi desfund urechea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LeMotán a răspuns:

Cu un spray auricular:
http://www.farmaciastejara.ro/......-2368.html
http://www.criserb.com/blog/humex-spray-auricular.html

Daca nu da rezultate, mergi la ORL.

4 răspunsuri:
| Diiiia a răspuns:

Du-te la un doctor pentru urechi si iti va zice el exact ce sa faci.

| larysukx a răspuns:

Inghiti de mai multe ori in sec. un sfat de la profesoara mea de Ed. Pt. Sanatate.hee hee

| MiCuLuTsA a răspuns:

Sari in piciorul opus urechii si bate cu palma usor ureshea da tine capul aplecat. mie asa mi-a spus cineva.doar ca eu tocmai venisem de la weekend. sper sa te ajute cu ceva raspunsul meu cyus

| Metax a răspuns:

Te duci la spuermarket si cumperi o pompa de desfundat toaleta si de aici mai departe te descurci tu laughing
sau folosesti aspiratorul big grin