| Krauser a întrebat:

Cum pot sa ma inalt repede? Funda.Rapid va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SaveTheNature a răspuns:

1Baschetul este cel mai bun
2Handbalul (pe locul 2)
3Innotul(pe locul 3)
1Atarnatul la spalier( este foarte bun si pentru cei in crestere dar chiar si pentru cei ce au terminat de crescut)
Mananca bine.
Si nu ridica greutati(culturism) pentru ca iti vor opri cresterea!
Succes!

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Basket, sau tractiuni.
de fapt orice care te face sa atarni sau in orice caz, sa te intinzi.

| sbboy a răspuns:

Joaca basket, inoata, fa extensii in fiecare zi.
Bineinteles mananca si sanatos altfel poti sa ai lipsa de vitamine.

| SNOWTIGER a răspuns:

Du-te la basket acolo te inalti foarte repede

| Narcis494 a răspuns:

Da, eu te inteleg pot sa stau atat dar este o problema iti transpira palmele atunci ce faci?

| vasilica12 a răspuns:

Eu m-am inaltat am ost la sala de sport si puneam mainele pe bara si ma ridicam si stateam asa mai mult timp max 30 min daca stai mai mult te doare apendicita de mori. eu asa am acut si m-am inaltat mai repede ca la orice dar in iecare zi!