| FrozEenSoul a întrebat:

Cum pot sa ma las de ragait? adica sa nu mai ragai?
Cine imi da o solutie fara sa ma chinui si rapida ii dau fundita! Nu am nevoie de mistouri...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| dudi a răspuns:

Nu mai bea bauturi acidulate happy

| generic a răspuns:

Fara suparare, dar m-ai dat gata cu intrebarea asta.Nu cred ca ''te poti lasa de ragait'',e ceva normal sa ragai, oricine face asta, si cand iti vine.iti vine.

| andrey23 a răspuns:

Fara bauturi carbogazoase? si nu mai inghiti aer cand mananci

| Spawny24 a răspuns:

Cum adica sa te lasi de ragait? Nu mai ragai frate. Iar daca ai probleme si ragai mai mult dupa un anumit fel de mancare, du-te pana la un doctor sa-ti dea un tratament si niste sfaturi.Bafta!

| FenderBender a răspuns:

Salut,in ce sens sa te lasi de ragait? O faci involuntar si des? Sau ragai cand vrei si vrei sa te opresti din "gestul" asta?