| IonutCiobanescu a întrebat:

Am o problema, râgâi intruna dar asa putin, daca nu râgâi asa, astept si se aduna un râgait mai puternic, am baut putin pepsi inainte sa se intample, poate fi de la el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

De asta nu mai beau eu nimic cu acid, patesc asta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Rîgîi nu rîgîiesc unde ai invatat sa scrii, la nea Marean care este vanghelie?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebare, credeam ca ai reale probleme de sanatate nu asa prostii, numai bea pepsi si nu vei mai rîgîii, deoarece acidulatele te fac sa rîgîi ca un porc.

| GicaGigekGica a răspuns:

Cred ca ar trebui sa o lasi mai usor cu Pepsi-ul si sa mai treci pe la scoala laughing

| IonutCiobanescu explică (pentru GicaGigekGica):

Wow, am gresit un cuvant, se supara juma' de planeta, aveti uni o mentalitate.

| InteractiV a răspuns:

Datorita faptului ca este o baututra carbogazoasa acesta te ajuta sa elimini toate substantele rele, este ok sa "ragai".