| ANONIMAAA37 a întrebat:

Cum pot sa scap de celulita de pe fese?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adiadictie a răspuns:

Prin gandire pozitiva

| Jenescu_Ionut_1983 a răspuns:

Renunta la chipsuri, paine, paste si fainoase in general, renunta la a manca dupa ora 18. Renunta la sucuri si dulciuri de orice fel. Bea cat mai multa apa (1.5-2 l pe zi). Fa exercitii, squats si fandari pentru fese. Nu e usor dar se poate. Cremele anticelulitice sunt doar niste iluzii care tin putin si iti distrug epiteliul.

| Andreea539 a răspuns:

Exercitiile sunt baza. Poti ține regim si degeaba daca nu lucrezi muschii unde vrei rezultate. Si invers la fel. Degeaba lucrezi muschii daca imediat dupa mananci cartofi prajiti si senviş de la Mc