| 1992 a întrebat:

DAca ramana asa am celulita,daca slabesc fac vergeturi deja am cateva pe fese crying cum scap de ele,si cum previn apaitia altora?:-s mentionez ca vergeturile nu suntt mature :*

Răspuns Câştigător
| princess a răspuns:

Buna! Daca vrei sa slabesti fara sa iti ramana vergeturi trebuie sa folosesti ulei de migdale dulci este foarte bun, ti-l aplici dupa fiecare dus pe intreg corpul umed timp in care iti faci un masaj suav, cat despre vergeturile care le ai deja, prea putin poti sa faci, intreaba la farmacie de o crema ceva sau cauta pe net retete de casa cu toate ca nu cred ca or sa dea rezultate! Tot ce poti sa faci ca sa eviti aparitia lor este sa iti hidratezi mult pielea pentru ca, cand tu slabesti sau te ingrasi ea se intinde sau se lasa si asa iti ies vergeturile in schimb daca este hidratata nu iti va ramane urme poti sa slabesti cat vrei! Zilele trecute m-am interesat si se pot atenua cu ajutorul laserului dar este scump.
Success!

3 răspunsuri:
| justde3a a răspuns:

Pai degeaba faci sport daca mananci ce nu trebuiewinking.

| SarahMaria a răspuns:

Prin sport, si printr-o alimentatie sanatoasa! Pentru vergeturi da-te cu creme, exista una la farmacie Supliform, si nici nu este scumpa! Nu te gandii ca totul dispare de pe o zi pe alta! Cu rabdare si cu perseverenta, cu siguranta vei reusii!

| 1992 explică (pentru SarahMaria):

Sport? Fac karate de 5 ani si sunt la universitatea de sport; cum facem? happy
Oricum o sa caut crema aia, multumesc:*