| emmacr14 a întrebat:

Cum pot să scap de cicatrici?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

Depinde de cicatrici, daca sunt superficiale atunci o sa se vindece singure, dar daca nu, poti numai prin operatie.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde ce fel de cicatrici...
Poţi încerca să foloseşti Contractubex gel - vezi detalii în Prospectul de la linkul :
http://www.pcfarm.ro/produs/2962/Contractubex-gel

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Prin operație. Altă soluție nu există.

| geogeo112 a răspuns:

Regen sil e nou aparut(scump si putin).eu il folosesc pentru cicatricile lasate de acnee.e destul de bun numai ca rezultatele apar cam dupa 2 luni(bineinteles difera de la om la om si cat de vechi sunt cicatricile)