| JusTLiVe a întrebat:

Cum pot sa scap de cosuri, au inceput sa fie din ce in ce mai multi.Inainte aveam doar pe fata dar a inceput si pe spate si piept si s-a extins si pe umar.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Ai putea folosie creme, lotiuni, care contin benzoil peroxid ( klimicil gel, de exemplu), sau acizi alfahidroxilici ( precum acidul glicolic).
Aloe vera e de asemenea eficienta. poti folosi produse care contin aloe vera sau sa storci gelul dintr-o frunza proaspat taiata direct pe piele.

Răspuns utilizator avertizat
| 16Gabriela a răspuns:

De la caldura, sunt doar bubite. Si ai putea sa iti dai cu crema pentru cosuri. happy

| beebyy a răspuns:

Este o solutie Zynerit si am auzit ca este foarte buna pentru cosuri.

| LoveYou7784 a răspuns:

Pai decat sa le spargi du-te la un doctor sau la un farmacist. Ei iti pot recomanda o crema sau ceva ca sa scapi de asta. happy

| JusTLiVe explică:

Nu ai bani si n-ai ce face decat sa ne dai site-uri delea?