| ghkjghk a întrebat:

Cum pot sa scap de pistruii de pe fata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| laurentiu a răspuns:

Poti sa faci tratament cu laser.pe langa asta e si scump si iti distruge si fata, mie imi plac fetele cu pistrui
sati zic ceva:
o fata fara pistrui e ca cerul fara stelewinking

7 răspunsuri:
| 1235678907452352 a răspuns:

Am vazut intr-o revista ca se pot trata cu suc de ghiocel deci doar primavara nu stiu foarte sigur cum trebuia sa faci.pana la primavara ai timp sa te documentezibig grin

| AdY a răspuns:

De pistru este imposibil sa scapi. Doar de sati schimbi pielea de pe fata dar asta este o operatie foarte complicata.

| deffect a răspuns:

Nu cred ca poti scapa de pistrui...si dc sa scapi? Crezi ca te face urata? Fiecare fata este frumoasa in felul ei...si cu pistrui si fara.

| Mary Marry a răspuns:

Si eu am pistrui si ma enerveaza! pe langa asta mai am si cosuri, ce sa mai dezastru! eu stiu de laser si de unele chesti babesti cum ar fi zeama de leustean, etc.

| soparlamica a răspuns:

N ai cum...Si eu eram complexata din cauza lor dar mi a trecut. La urma urmei sunt simpaticihappy. La soare se accentueaza, poti folosi o crema cu ecran total de protectie dar la plaja indiferent ce ti pui pe fata tot apar, asa ca obisnuieste-te. Pot fi chestii mult mai nasoale dacat cativa pistrui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porti o punga de billa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred ca poti scapa de ei, insa poti sa ii acoperi cu fond de ten si pudra.