| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de "Pistruii"?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ei nu scapi decât cu terapie cu laser după 18 ani, ei pot dispărea în perioada de pubertate!
Pa, pa.

| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Nu trebuie să îți dorești acest lucru, bucură-te că ești sănătoasă și așa a fost dat să fi lăsată pe Pământ. Probabil că o dată ce vei crește pistruile vor dispărea. Așa mi s-a întâmplat și mie și multor prietene. Pistruile nu incomodează. E adevărat că strică puțin aspectul dar în poza de la avatar pari minunată!

| IMC90 a răspuns:

Cu laser fraxel.

| crisxd a răspuns:

Se scrie 'pistrui' si nu cred ca ai cum sa scapi de ei laughing.

| GunderGumm a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa scapi de ei. Un fond de ten bun si totul va disparea.