| Eteda a întrebat:

Cum pot scapa de celulita? Stie cineva ceva care a mers, din propia experienta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Teo29 a răspuns:

Regim alimentar + masaj anti-celuitic + sport zilnic. Daca te tii de astea pe termen lung, nu vei mai avea probleme

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Bunica mea avea si acum nu mai are chiar deloc

| Andra9pk a răspuns:

E o boala! Nu se trateaza cu creme, cu masaj anticelulitic sau mai stiu eu ce minuni.
Regimul alimentar sanatos, suplimente (nu strica, asa cum cred unii, ca dauneaza) si sport(sedentarismul e una dintre cauze)! Nu mai purta nici haine foarte stramte (daca porti)