| Irinna a întrebat:

Care este cea mai buna metoda de a scapa de celulita?sad. creme sau ceva(din experienta daca se poate!)

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Evitarea consumului de grăsimi și zahăr, exerciții pentru picioare și cremă termică anticelulitică și vezi ce rezultate obții după o lună de zile!
Pa, pa.

| AndaWest a răspuns:

Multa miscare, bea apa naturala si ciupeste-ti pielea acolo unde ai celulita

| MeMyseIf a răspuns:

Eu deja de vreo 2 ani am gija de ceea ce mininc si cind mininc, fac exercitii speciale in fiecare zi, masaj anticelulitic(de asta mai durlaughing, acupunctura, beau multe lichide si deja observ schimbari bune.BAfta!

| Loka a răspuns:

Nu stiu ce sa zic incerca ceva de la Avon

| mire_1462 a răspuns:

O sa para ciudar dar prt mea cea mai buna a folosit zat de cafea, catifeleaza sh scapi sh de celulita, nu de tot ca nu prea se poate dar e f putin vizibila acum