| AstroAlex59 a întrebat:

Cum pot scapa rapid de bronz?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bronzul solar? Toata lumea il vrea...
Fa bai in apa cu sare. Dar atentie, sarea ridica tensiunea! Daca ai robleme, mai bine renunta.

4 răspunsuri:
| Greece2000 a răspuns:

Salut AstroAlex59, simplu foloseste geluri de dus exfoliante, dupa dus poti folosi o crema hidratanta. Funda?

| Ancutza2000Anca a răspuns:

Baie in sapa cu sare, creme speciale, geluri sau produse naturiste. Funda?

| Tortcufructe a răspuns:

Mergi la salonul de cosmetica si iti face un fel de peeling happy.

| RAZVPS a răspuns:

Poti folosi sare de baie sau creme exfoliante.