| anibanani145 a întrebat:

Cum poti sa te lasi de fumat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Trebuie sa vrei asta si sa incepi sa fumezi din ce in ce mai putin pana nu vei mai avea nevoie deloc de tigari.
Iti poti gasi un hobby.winking
Craciun fericit! :*

6 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Cu vointa, foarte multa vointa.

| AtateaConditii a răspuns:

Sa reduci din tigari zilnic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multă,multă voință. Crăciun Fericit!

| MissDevilish666 a răspuns:

Îți trebuie voință și răbdare.

| caroollina a răspuns:

Pai, poti sa-ti cumperi tigara de aia electrica, si asa fumezi fara sa te dauneze tigara, sau mananci foarte multa guma! gasesteti tot timpul ceva de facut si ai sa uiti de tigara! trebuie sa ai vointa si ambitie si sunt sigura ca vei reusi! ma bucur ca vrei sa te lasi de ea, pentru ca iti pune viata in pericol!

| anibanani145 explică (pentru caroollina):

Nu eu fumez am intrebat pentru cineva