| AngelSpeed a întrebat:

Cum poti scapa de o cicatrice?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

O tai din carne de acolo.

| Psihiatra a răspuns:

Nu cred ca se poate. Dar oricum, intreaba la o farmacie de ceva creme, solutii. Poate gasesti ceva

| mnia a răspuns:

Umh...nu poti?

Poate cu machiaj.

| AngelSpeed explică:

I don't want to see am una urata pe gat si nu stiu km sa scap de ia straight face de obicei ma dau cu machiaj sa nu se observe happy

| AngelSpeed explică:

Incearca u astawinking

| BlueBroom a răspuns:

Exista niste sapunuri ecologice(adica din plante naturiste)care fac cicatricea apropae sa dispara(bineinteles daca e vorba de cicatrice usoare nu cele ca de ex provocate de foc de grad inalt)

| LorDLeoN a răspuns:

Cade singura sau dao cu creme se poate sa fie pe viata... funditabig grin

| cocktailspk a răspuns:

Sunt nişte medicamente cum ar fi cimeosil, dar găseşti aici preţuri şi comezi www.zuum.ro/pagina.php?id=533

| Mariiko a răspuns:

De obicei astea-s permanente...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred ca poti scapa, decat daca o poti acoperi cu fond de ten sau cu altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar si eu am o cicatrice de la o arsura si am sa folosesc crema Celetone sadtongueX incearca si tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar nu poooooootiiii esti frumos happyhappyhappyhappytonguetonguetongue

| NinaParadise0 a răspuns:

Fa-ti un tatuaj peste.

| Garlic a răspuns:

Nu poti! Pur si simplu raman pe viaata!