| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fiu mai relaxat? Tehnici de RELAXARE eficiente cunoasteti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Helpmeforfree a răspuns:

Animalele,nu numai ca te relaxeaza dar te si distreaza si induioseaza!
Apa,daca inoti, dar nu de performanta, sa plutesti si asa, te vei relaxa.
Plimbarile, sunt foarte eficiente.
Si....Glumele happy

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Asculta muzica.

| Idkidk a răspuns:

Faci Yoga, sau te plimbi de unul singur prin oraş, eu aşa mai fac, sau stau cu animăluţele mele.

| VelaJohnny a răspuns:

Citesti ziarul pe toaletawinking serios, cand ai vazut un om sa stea nervos cand isi face treaba si mai ales sa citeasca noutatile?