| 1cecilia a întrebat:

Cum sa previn ridurile de pe frunte? De strambat ma stramb, iar cu crema nu pot da ca am tenul gras in zona aia...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Sunt riduri de expresie..., te strambi... le faci!

4 răspunsuri:
| muzica a răspuns:

Apeleaza la un dermatolog care sa iti prescrie un tratament ceva. Dar din cata cunosc daca te-ai duce la o farmacie sau un plafar ti-ar putea recomanda si o crema sau un unguent ceva pentru tenul graswinkingbafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie neaparat sa te dai cu crema si pe frunte, neaparat. dar cu crema pentru ten gras. se pare ca ai ten mixt si atunci te dai pe fiecare portiune cu crema potrivita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai breton, poti renunta la el si nici nu te mai incrunti la fel de mult, nici nu ti se mai ingrasa tenul asa tare!

| olivia_cretu a răspuns:

Te demachiezi seara bine-bine si dai cu crema antirid buna, iar ziua dai cu tonic fara alcool.