| Upz0r3 a întrebat:

O crema hidratanta buna pentru tenul gras stiti? Doar pentru tenul gras!

2 răspunsuri:
| AnnielaIoana a răspuns:

Am incercat foarte multe creme pana sa gasesc una care sa-mi placa, am aceeasi problema ca si tine.Cel mai mult mi-a placut crema Skincode.Hidrateaza tenul, se absoarbe rapid, in urma aplicarii tenul este mat si protejeaza pielea impotriva agresiunilor din mediu.Este cam scumpa(aproape 100 lei)dar eu zic ca merita, in plus ai din ea cateva luni.Se aplica o data pe zi.

| Katheeeee a răspuns:

Http://www.nivea.ro/......u-ten-gras
Asta folosesc eu si pot spune ca e pur si simplu dumnezeieasca! Si nici nu e scumpa, o gasesti la Sensiblu cu 30-35 de lei, depinde si de oras. Sper sa iti fie utila.