| sbk a întrebat:

Cum sa scap de cosurile de pe fata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ashley26pink a răspuns:

Cel mai bun produs este crema Retin A.
Dar se gaseste cam rar.
Am incercat si eu la toate farmaciile din oras si nu am gasit. Am avut noroc ca, cunosteam pe cineva care lucreaza la deopozitul care duce marfa farmaciilor si am cumparat-o de acolo.
Costa 15 lei. Nu e foarte scumpa. Trebuie sa te dai in fiecare seara la cosurile pe care le ai, dar sa nu dai pe langa.
Daca dai prea mult pe langa cosuri o sa ti se cojeasca pielea si se vede prea urat.
Eu ma dau seara si dimineata nu mai am cosurile.

Sper ca te-am ajutat :*

6 răspunsuri:
| Laly_4113 a răspuns:

Cu crema Retin A sau a aparut un produs nou garnier roll-on

| adellina a răspuns:

Buna.
Incearca cu Apidermin sau cu crema de galbenele, pui crema pe pete.

| adellina a răspuns:

Scz...am scris din greseala "pete", am vrut sa zis pe cosuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 pastiel de aspirina
5 de levomicitina
1 tub de tinctura de galbenele
farimi pastilile in tubul de galbenele si te dai de trei ori pe zi astfel in 2 saptamini vei vedea ca are un efect uluitor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 pastiel de aspirina
5 de levomicitina
1 tub de tinctura de galbenele
farimi pastilile in tubul de galbenele si te dai de trei ori pe zi astfel in 2 saptamini vei vedea ca are un efect uluitor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai ca sloboz ca trece '