| darkone14 a întrebat:

Cum scap de cosurile de pe fata

3 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Bună. Şi eu am avut probleme cu coşurile în trecut şi mama mi-a zis de o cremă pe care i-a recomandat-o dermatologul.Crema se numeşte Ruboril, de la firma Isis Pharma.Este foarte bună, să ştii.Se observă şi după preţ, care e unul destul de ridicat.Costă aproximativ 38 RON. Da, e un tub destul de mic, dar dacă vrei să-ţi treacă cumpără-ţi. Sănătate!

| missindependent95 a răspuns:

Daca vrei produse naturale poti incerca la Plafar. Crede-ma dau rezultate si sunt si ieftine. Avantajul lor e ca in caz ca nu te ajuta nu au cum sa iti faca niciun rau deoarece sunt pe baza de plante.winking

| eudemonica a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.Am consultat dermatologul si mi-a recomandat urmatoarele pastilute si creme: pastile unidox solutabil, in primele 2 saptamani iei cate o pastila pe zi iar apoi reduci doza cu jumate de pastiluta, pentru fata mi-a recomandat retin-a este ft bun desi dupa un timp ti se va lua pielea dar nu te agita, inseamna ca tratamentul functioneaza. Daca nu vrei retin-a foloseste isotrexin e chiar mai bun decat retin. Si daca ai cosuri si pe spare foloseste skinoren, dar cel mai bine ar fi sa vizitezi un dermatologwinking