| Ry0010 a întrebat:

Cum sa scap de durerile de spate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Aspirel63 a răspuns:

Frectioneaza-te cu creme "mentolate sau iuti " gen : Puterea Urusului, Gheara Diavolului, Alifie chinezeasca, etc.
Sau o frectie dupa dus cu spirt

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Uite câteva soluții care te vor ajută să scapi de durerile de spate: http://www.romanialibera.ro/......ate-199459

Răspuns utilizator avertizat
| ABCD122 a răspuns:

Un unguent ar fi cel mai recomandat.
Sau un consult la medic, desi nu cred ca e cazul.
Mama mea foloseste un unguent mentolat, pe baza de plante, in special menta.

| Ry0010 explică:

De spate... nu din spate

| Congelator a răspuns:

Le muti in fata