| EuNuMint a întrebat:

Cum sa scap mai repede de o afta? sau ma rog cum se mai numeste bubitsa de pe limba.big grin funda >:"

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| clarobscur a răspuns:

Cu miere naturala sau mergi la farmacie si cumperi glicerina boraxata ( e pentru bebelusi, dar isi face efectul )

| eugem35 a răspuns:

Gricelina boraxata, hexoral spray, si bioparox,
mare atentie pe unde bagi botu, sa se mai spele si ele la **** cand iti cer sa le pupi

| eugem35 a răspuns:

Bioparox,gricelina boraxata,si hexoral spray, de la farmacie, si mare atentie unde pui gura.
nu mai pune botu la toate jegoasele si duap cine bei apa sau suc

| KittyPinker a răspuns:

Baai asta nu vorbea de o fata doamne ferii vorbea de bubitza de la limbalaughing

| ღRarityღ a răspuns:

De o fata? atunci zii sa plece de nu fa-o geloasa cu alta si dupa aia o sa plece de la sine

| Anca_4296 a răspuns:

Hmm pai spune.i ca ai vrea sa fiti doar prieteni ca nu esti pregatit pentru o relatie sau pur si simplu ca nu mai simti nimic pentru ea laughing
Nu o insela totusi tongue Nu e frumos [-x