| demona a întrebat:

Cum sa slabesc mai usor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| kiddoeraxus a răspuns:

Daca vrei sa slabesti foarte repede cam 5kg in 2 luni fara nicio dieta, incearca programul Insanity Workout, pe langa slabit capeti rezistenta si iti formezi muschii.

| beliveyouu a răspuns:

Buna.https://www.facebook.com/SaSlabimImpreuna intra pe aceasta pagina.Si ne putem ajuta una pe cealalta.Am si eu cateva kg in plus.Dar am inceput sa fiu mai atenta la ceea se mananc si la ce miscare fac.Astept un semn.:*