| Laura2056 a întrebat:

Cum sa slabesti intr-o saptamana? La cea mai usoara si mai simpla dieta dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| peperonies a răspuns:

Nu mai bea nimic in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina, orez sau cartofi.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cea mai usoara si simpla dieta dar sa si slabesti intr-o saptamana...
N-ai vrea sa stai cu burta in sus in pat si sa slabesti kilogramele?
Ca sa slabesti frumos si de durata necesita timp, renuntarea la alimentele nesanatoase, un consum suficient de lichide (Fara sucuri din comert) si miscare.

| octav005 a răspuns:

Mananci orez fiert fara paine si sare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Post negru si poate slabesti cateva grame

| Laura2056 explică:

Sa fie niste mancaruri pe care sa le/sa nu le mananci. Niste bauturi pe care sa le bei /sa nu le bei. O dieta de o saptamana. Cat sport sa faci si cat. Chestii de genul asta sa fie va rog!