| tinka a întrebat:

Cum scap de acnee pe spate...'((

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Foloseste Zineryt! Este un tratament aproape miraculos. thumbs up

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai consultat un dermatolog?
Tinctură de propolis sau betadină.
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

@tinka, ma bucur, ca ti-am fost de folos. day dreaming

| T30D0RA a răspuns:

Mergi la mare (baga-te in mare) si bronzeaza-te! Asa am facut cand eram mai mica (acum 5-6 ani) si nu mai am cosuri de atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general, cosurile apar pe spate datorita igienei necorespunzatoare. Tamponeaza-ti zilnic zona afectata cu o bucata de vata inmuiata in spirt, iar daca nu obtii rezultate astfel, incearca Zineryt-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| FeTTiza a răspuns:

Cu usturoi sau cu lamaie eu ma dau cu usturoi si in 2 saptamana mi-a trecut acneea de pe spate si daca ai si pe fata usturoiul sau lamaia=salvarea