| wtxwhdxifdjebdd a întrebat:

Cum scap de flocoane?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Păi nu ştiu ce să te sfătuiesc, mergi la un oftamolog bun să-ţi dea o părere.
Te pup!

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ce-s alea? Poti sa pui si traducerea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu există tratament pentru flocoane. Singura soluţie e să scapi de ele prin vitrectomie.
Te pup!

| wtxwhdxifdjebdd explică (pentru anonim_4396):

Chirurgie? Nu pot scapa de ele inlaturand miopia?

| anonim_4396 a răspuns (pentru wtxwhdxifdjebdd):

Bună!
Păi nu ştiu ce să te sfătuiesc, mergi la un oftamolog bun să-ţi dea o părere.
Te pup!

| DiamantulAuriu a răspuns:

Nu există tratament pentru flocoane