| Zuzaaa a întrebat:

Cum scap de matreataaa? va roog un mic help cevawinking raspuns urgent straight face dau funditawinking :* ajuutorr :-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Garnier Fructis.

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Matreata. Fii atenta ca si eu am. Si am un sampon.Krauter Shampoo. AROMA. Nu stiu, e ceva din plante naturale, nu gasesti la mall sau asa, si sa stii ca e foarte bun, la mine isi face efectu' dupa 3 spalari. :*. http://cataloglifecare.wordpress.com/......o-krauter/ Asta e si e foarte ieftin. Ti'l recomand. :*. Sper sa te ajute.

| elvisedy a răspuns:

Am o solutie pentru tine-elvisedy

| κίllą a răspuns:

Foloseste clear happy

| FataDinVecini a răspuns:

Incearca wash and go pe mine ma sacpat

| andreea14 a răspuns:

Si eu avem aceasta problema
Pana cand matusa mea (care este hair-stilist) a venit si m-a intrebat daca vreau sa ma tund, eu i-am spus ca da, dupa m-am spalat cu un sampon uribil si nu il voi recomnda, si mi-am cumparat Clear.Deci ti-l recomnand e cel mai bun.Eu acum nu mai am matreata. Dar fii atenta si cand o sa te limpezesti, deoarece din cauza aceasta avem matreatawinking. Te-am pupacit

| sorin_7050 a răspuns:

Simplu, dupa ce te speli pe cap cu apa calda, clateste-te cu apa putin mai rece, la tempeeratura camerei...sau...stiu ca batranii folosesc otet, incearca.

| IoanadArh a răspuns:

Eu am incercat tot felul, inclusiv Ducray care teoretic ar fi extrem de bun(si destul de scump), dar pana acum cel mai bun a fost sampul antimatreata Favisan, produs romanesc, costa doar 9 lei. Eu am obtinut rezultate bune si mi-a fost recomdat de cateva persoane.

| Zuzaaa explică:

Mersi mult tuturorwinking

| lauricibv13 a răspuns:

Depinde de tipul de par pe care il ai. nimeni nu te poate sfatui mai bine decat un dermatolog. eu sincer am incercat si a dat efecte cu un sampon de la amway contra matretii. p. s. nu te astepta sa treaca peste noapte! Bafta!